|Nr konta: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 35 1090 1245 0000 0001 3694 6556

Zarząd Fundacji

 

IMG_0102Prezes Zarządu Fundacji: Agnieszka Łaszczyńska 

 

Coach /Mentor Kryzysowy nr certyfikatu CMK1/12/IPTK/2020 

Konsultant Kryzysowy nr certyfikatu KK24/12/IPTK/2020 

Coach nr certyfikatu 1/2/2020 HPR Group 

 

Ukończyła studia doktoranckie w zakresie nauk społecznych-socjologii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia  podyplomowe z Ekonomii Społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i studia podyplomowe dla Inspektorów Ochrony Danych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ponadto ukończyła kurs „Szkoła Coachingu Select Your Way” oraz Kurs Akademii IPTK poziom I i II dla Coachów/Mentorów Kryzysowych, Szkołę Katechistów a także wiele szkoleń z zakresu zarządzania NGO i komunikacji społecznej. 

Od 2015 powołana na stanowisko Prezesa Zarządu Katolickiej Fundacji „Rozraduj się w Panu”, działającej na polu ewangelizacji. Koordynator wielu projektów i spotkań ewangelizacyjnych, współautorka książki „Piękna i Twardziel w rękach Boga”, współzałożycielka wspólnot Córek 
i Synów Bożego Miłosierdzia oraz współprowadząca rekolekcje ewangelizacyjne dla dzieci  
i dorosłych.  

Uwielbia książki psychologiczne i aktywny wypoczynek. Przekonała się, że górskie wędrówki, Nordic Walking oraz rolki, to idealne sposoby na zregenerowanie sił. 

Przewodniczący Rady Fundacji: ks. Arkadiusz Pałka 

mgr teologii, ksiądz Archidiecezji Poznańskiej, wyświęcony w 1999 r., obecnie proboszcz parafii pw. NMP Wniebowziętej w Lesznie. Współautor książki „Piękna i Twardziel w rękach Boga”. Odpowiedzialny za Wspólnoty Córek i Synów Bożego Miłosierdzia.