Nr konta: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 35 1090 1245 0000 0001 3694 6556

Zdążyć przed koronawirusem

W dniach od 9 do 11.03.2020 r. w ramach działalności Katolickiej Fundacji „Rozraduj się w Panu” poprowadziliśmy w leszczyńskiej Bazylice rekolekcje szkolne dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza. Motywem przewodnim było spotkanie z Dobrym Pasterzem w życiu codziennym i Eucharystii. Szczególnym momentem poza Mszą Świętą była wspólna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Na zakończenie rekolekcji wraz z dziećmi modliliśmy się Suplikacją, prosząc Pana Boga o oddalenie od nas koronawirusa.  W poniedziałek kiedy rozpoczynaliśmy ten święty czas nie mieliśmy pojęcia, że to ostatnie rekolekcje w Wielkim Poście bo już od czwartku 12.03 zawieszone zostały zajęcia w szkole.

 

Katolicka Fundacja „Rozraduj się w Panu” działa od pięciu lat na gruncie ewangelizacji prowadząc rekolekcje szkolne, parafialne, misje, spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, spotkania dla dzieci oraz koncerty ewangelizacyjne. Pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu wspólnot Córek i Synów Bożego Miłosierdzia. Do tej pory powstały dwie w Gościeszynie i w Długiem Starem.

W ramach naszej działalności napisaliśmy książkę Piękna i Twardziel w rękach Boga, która ma Imprimatur. Książka jest dwustronna. Z jednej strony zawarte zostały świadectwa kobiet a z drugiej mężczyzn, którzy w pewnym momencie spotkali Pana Boga i wracali do Niego po licznych perturbacjach życiowych. Książka może stać się narzędziem naszej osobistej formacji, zawiera miejsce na notatki. Rozprowadzamy ją w parafiach jako cegiełkę na nasze działania. Można ją nabyć na naszej stronie internetowej www.rozradujsiewpanu.pl oraz w księgarni przy ul. Leszczyńskich 9.

W 2019 roku uzyskaliśmy statut Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego można przekazywać nam 1% podatku wpisując KRS nr 0000588215, za co już teraz z serca dziękujemy. Wspierać nas można również wpłacając na konto fundacji dziesięcinę bądź darowizny do czego serdecznie zachęcamy.

Nr konta SANTANDER BANK POLSKA S.A. 35 1090 1245 0000 0001 3694 6556.